Informácie

Všeobecné:

PG WAY Trnava Major 2017 je druhý ročník medzinárodného progamingového turnaja, ktorý je organizovaný OZ PGWAY a ktorý sa takisto radí medzi najväčšie turnaje v počítačových hrách na Slovensku. Dátum konania akcie je 10. - 13. august v mestskej športovej hale bývalého kráľovského mesta Trnava.

General:

PG WAY Trnava Major 2017 is the second edition of international progaming tournament, which is organized by OZ PGWAY (civil association), which is considered to be one of the biggest tournaments in computer games in Slovakia. Date of the tournament is set from 10th till 13th of August 2017, at City Sport Hall of historical kings city of Trnava.

 

Občerstvenie:

Priamo na mieste si budete môcť zakúpiť rôzny tovar. Pre hráčov aj návštevníkov bude pripravený veľký bar, ktorý bude obsahovať alko (18+), nealko nápoje a samozrejme bagety.

Refreshment:

We are always thinking about our players and visitor firstly, so we prepared our own bar with alcoholic ( 18+ only), non-alcoholic drinks and ofcourse some baguette and other food.

 

Informácie pre hráčov:

PG WAY turnaj je BYOC LAN akcia. Každý hráč je povinný si priniesť vlastný počítač / tablet, pokiaľ sa v sekcii tournament nevzťahujú na hru iné pravidlá. ( hry Overwatch, Rocket League, StarCraft, Fifa 2017 sú TUP - stačí priniesť periférie)

Informations for players:

PG WAY tournament is a BYOC lan. Every player needs to bring his own pc / tablet with periferials and other gadgets he needs, if it´s not signed underwise in game rules, section tournaments. ( games Overwatch, Rocket League, StarCraft, Fifa 2017 are TUP´s - you need to bring only peripherals)

 

Upozornenie:

  1. Organizátori nie sú zodpovední za obsah vášho počítača
  2. Organizátori nie sú zodpovední za ujmu na zdraví alebo majetku
  3. Hráčska oblasť bude oddelená od návštevníkov zábradlím. Vstup bude povolený iba na pokyn organizátorov.

 Caution:

     1. Organizer is not taking any responsibility over the content of your computers

     2. Organizer is not taking any reponsibility over your property or physical or menthal health

     3. Players area will be separated from visitors by a fence. Entry will only be allowed for the selected persons on the instructions of the organizer.

 

Vstupné:

HRA Predpredaj / osoba Na mieste
Hearthstone 25€ 33€
CSGO 16€ 16€
Starcraft Remastered 25€ 33€
Overwatch 25€ 33€
Clash Royale 20€ 25€
Rocket League 20€ 25€
League of Legends 20€ 25€
FIFA 2017 15€ 18€
Dota 2 10€ 18€
 Manažér/Tréner*  10€  nie je možné
Divák Predpredaj / osoba Na mieste
1 deň 3€ 3,50€
4 dni 12€ 13€
 
* Pre manažérov a trenérov budeme mať pripravené špeciálne vysačky, vstup aj do hernej zóny, pre trenérov na požiadanie DOPREDU! aj miesto na zapojenie PC on stage aj off stage. Pre tieto špeciálne vstupy sa prosím registrujte ako divák na našom webe a zašlite žiadosť na info@pgway.net.

Entry Fee:

Game Pre-sale / person On site
Hearthstone 25€ 33€
CSGO 16€ 16€
Starcraft Remastered 25€ 33€
Overwatch 25€ 33€
Clash Royale 20€ 25€
Rocket League 20€ 25€
League of Legends 20€ 25€
FIFA 2017 15€ 18€
Dota 2 10€ 18€
 Manager/Couch*  10€  Not possible
Visitor Pre-sale / person On site
1 day 3€ 3,50€
4 days 12€ 13€

 

* For managers and couch we will prepare special tags with approval to enter the gaming area, for trainers on special request IN FRONT! a place to sit and connect with his PC to be able to join the servers as couches. You can request these special entries by registering as  a visitor on our website and then sending an official request to info@pgway.net to be considered as a couch.

Miesto konania:                                     

Akcia sa bude konať v mestskej športovej hale Trnava, ktorá sa nachádza na ulici Rybníková 15, 91701, Trnava, Slovensko.

Venue:

Our tournament will be held in City Sport Hall of Trnava, which is located on street Rybníková 15, 91701, Trnava, Slovakia.

 

Doprava:

Auto:

Najjednoduchejšia doprava na turnaj je cesta autom. Vedľa haly sa nachádza veľké parkovisko, ktoré je počas víkendu zdarma. V piatok do 18:00 je platené sumou 0,3€ na hodinu.

Vlak:

Trnava má modernú vlakovú stanicu, na ktorej sa zbieha veľa rôznych štátnych aj medzinárodných spojov. Presné spojenia môžete ľahko nájsť na internetovej stránke www.cp.sk. Ako dopravu zo železničnej stanice na miesto konania odporúčame využiť jednu z taxislužieb v Trnave v cene 2€ za jazdu.

Autobus:

Autobusová stanica sa nachádza vedľa vlakovej stanice.

Traffic:

Car:


The easiest way to travel to our event is by car. There is a big parking place situated next to the hall, which is free at weekends and till normal day 0,3€ / hour. Weekend starts at 18:00 on friday.

Train:

Trnava has a big modern train station, which has great national and international connections. You can check all connections on website www.cp.sk and search for once that suits you. You can decide if you want to take a taxi ( 2€ / 1 ride) to our event or use the city traffic.

Bus:

Bus station is located on the same adress as the train station with different connections.

 

Ubytovanie:

Hráčom a divákom doporučujeme si zariadiť vlastné ubytovanie.
V prípade potreby pomoci od nás máme tieto možnosti.

1. Vedľa haly sa nachádza 2 posteľový vysokoškolský internát v cene 12€ na noc (Platí pri platbe vopred, na mieste je to 14€). Počet izieb je obmedzený na 200 ľudí.

2. Pripájame zoznam hotelov v trnave a okolí pre rezervácie: http://www.trnava.sk/sk/clanok/ubytovanie-v-trnave-a-okoli

Ak máte záujem o ubytovanie, registrujte sa na webe ako hráč a napíšte email na ubytovanie@pgway.net. čo najskôr, z dôvodu veľkého náporu a obmedzených kapacít!

 

Accommodation:

We strongly recommend to all players and visitors to reserve accommodation on their own!

In case you need help with accommodation we have these variants:

1. Next to the City Sport Hall is located a University college with rooms for 2 people. Price in front is 12 €, on place 14 €. Number of rooms is limited to 200 people max.

2. We attach a link for hotels and hostels in Trnava and near areas: http://www.trnava.sk/sk/clanok/ubytovanie-v-trnave-a-okoli

If you are intrested in accommodation, you need to register first on our website as a player, then send an email to ubytovanie@pgway.net. as soon as you can due to limited capacities and huge waiting lines!

 

 

 

 

Contact

Organizer PGWay OZ.
IČO 50360167
E-mail info@pgway.net
Phone +421 950 759 981
Venue Mestská športová hala,
Rybníková 576/15,
917 01, Trnava